Futsal Suchedniów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Dziękujemy za udział w SLF 2015/16 !!!
  •        

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Sienkiewicz 12:4 Hotel Świętokrzyski
Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 5:2 Toolmex Truck
Radcar 4:1 AKS Wzdół
MTW - PMP - SKO 7:1 XYZ
Las Palmas 2:0 Grom
Drew - rut 4:2 Orlicz Junior

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » Ekstraklasa
1. Drew-rut 30 bz
2. MTW- PMP- SKO 27 bz
3. Las Palmas 25 bz
4. AKS Wzdół 17 bz
5. XYZ 15 bz
6. Radcar 14 plus
7. Orlicz Junior 14 minus
8. Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 13 plus
9. Sienkiewicz 12 plus
10. Grom 11 minus
11. Toolmex Truck 8 bz
12. Hotel Świętokrzyski 5 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12

Aktualności

XI kolejka SLF

  • autor: Futsal_Suchedniow, 2016-02-20 20:18

Sienkiewicz - Hotel Świętokrzyski  12 - 4 Paweł Gniaździński 3,6,19,20,25,30,Robert Notzel 19,23,24,26, Łukasz Tuśnio 9,22 / Piotr Grudniewski 4,26,28, Arkadiusz Pająk 14

Wyrewolwerowani Rewolwerowcy - Toolmex Truck 5 - 2 Marcin Waglewski 21,23,30, Krystian Szwed 20, Dominik Borowiec 28 / Mateusz Sikora 18, Karol Świtowski 30

Radcar - AKS Wzdół 4 - 1 Maciej Nowak 21, Paweł Bałchanowski 25, Paweł Łapka 27 ( samob.), Kamil Moskal 29 / Przemysław Telka 6

MTW-PMP-SKO  -  XYZ 7 - 1 Krzysztof Rzeszowski 11,13, Michał Bator 23,28, Maciej Kwaśniewski 18, Przemysław Sułek 22, Damian Rzeszowski 30 / Emil Naszydłowski 24

Las Palmas - Grom 2 - 0 Mikołaj Michta 8, Krystian Żakowicz 25

Drew-rut - Orlicz Junior 4 - 2 Andrzej Gadecki 3,5, Przemysław Gnat 14, Kamil Rut 28 / Damian Kita 4, Mateusz Ubysz 21

Król Strzelców : Albert Bińkowski ( Drew-rut ) - 22 bramki

Najlepsza Piątka SLF : Przemysław Sułek, Michał Bator ( MTW-PMP-SKO ), Grzegorz Kamiński ( Las Palmas ), Damian Kita ( Orlicz Junior ), Kamil Moskal ( Radcar )

Puchar Fair Play - Hotel Świętokrzyski

 


XI kolejka SLF

  • autor: Futsal_Suchedniow, 2016-02-18 17:07

20.02 ( sobota )

16.00 Sienkiewicz - Hotel Świętokrzyski

16.35 Wyrewolwerowani Rewolwerowcy - Toolmex Truck

17.10 Radcar - AKS Wzdół

17.45 MTW-PMP-SKO  -  XYZ

18.20 Las Palmas - Grom

18.50 Drew-rut - Orlicz Junior

19.30 Zakończenie SLF


Wyniki X kolejki SLF

  • autor: Futsal_Suchedniow, 2016-02-15 20:49

Toolmex Truck  -  MTW-PMP-SKO 1 - 3 Piotr Grzejszczyk 17 / Mateusz Witkowski 1, 26, Michał Bator 8

XYZ - Sienkiewicz 6 - 3 Artur Borowiec 5,28, Artur Miernik 6, Emil Naszydłowski 19, Jakub Karpiński 26, Sebastian Wierzbiński 29 / Piotr Gniaździński 16, Robert Notzel 28, Łukasz Tuśnio 30

AKS Wzdół - Las Palmas 2 - 2 Tomasz Mendak 25, 28 / Mateusz Tomaszewski 2, Robert Miernik 26

Orlicz Junior - Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 2 - 1 Filip Czerwiński 19, Damian Kita 20 / Krystian Szwed 9

Hotel Świętokrzyski - Radcar 2 - 5 Michał Kubiec 10 ,20 / Maciej Nowak 8, 13, 22, Kamil Moskal 23, Mateusz Tusznio 20 ( samob.)

Grom - Drew-rut 6 - 8 Dawid Bryczkiewicz 5, 9, 12, 21, 30, Karol Bryczkiewicz 28 / Albert Bińkowski 2, 11, 13, 22, 24, 29, Kamil Rut 9, Przemysław Gnat 19

 


Wyniki IX kolejki SLF

  • autor: Futsal_Suchedniow, 2016-02-15 20:38

IX kolejka

Wyrewolwerowani Rewolwerowcy - Grom 2 - 1 Mateusz Miernik 10, Piottr Rosiński 22 / Dawid Bryczkiewicz 4

Sienkiewicz - Toolmex Truck 0 - 5 Paweł Działak 13,19, Piotr Grzejszczyk 7, Karol Świtowski 16, Piotr Mądzik 24

Hotel Świętokrzyski - AKS Wzdół 6 - 5 Piotr Grudniewski 5,21, Michał Kubiec 15,27, Rafał Grudniewski 10, Michał Brzeziński 14 ( samob.) / Dominik Wikło 1,5, Piotr Ryba 12, 23, Kamil Kępa 12

MTW-PMP-SKO  -  Orlicz Junior 6 - 3 Przemysław Sułek 11,22, Paweł Rzeszowski 9, Tomasz Ziomek 18, Mateusz Witkowski 26, Daniel LAsota 28 ( samob.) / Daniel Lasota 20, Damian Kita 25, Dawid Flantowicz 30

Radcar - XYZ 1 - 2 Kamil Moskal 6 / Jakub Karpiński 13, 28

Drew-rut - Las Palmas 1 - 2 Adam Imiela 22 / Patryk Herman 8, Robert Miernik 20


IX i X kolejka SLF

  • autor: Futsal_Suchedniow, 2016-02-11 17:03

IX kolejka SLF

13. 02 ( sobota )

16.00 Wyrewolwerowani Rewolwerowcy - Grom

16.35 Sienkiewicz - Toolmex Truck

17.10 Hotel Świętokrzyski - AKS Wzdół

17.45 MTW-PMP-SKO - Orlicz Junior

18.20 Radcar - XYZ

18.50 Drew-rut - Las Palmas

 

X kolejka SLF

14. 02 ( niedziela )

16.00 Toolmex Truck - MTW-PMP-SKO

16.35 XYZ - Sienkiewicz

17.10 AKS Wzdół - Las Palmas

17.45 Orlicz Junior - Wyrewolwerowani Rewolwerowcy

18.20 Hotel Świętokrzyski - Radcar

18.50 Grom - Drew-rut


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

SLF 2012/13
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 29, wczoraj: 99
ogółem: 146 333

statystyki szczegółowe

Logowanie