Futsal Suchedniów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • VIII kolejka SLF 22.01.2017 ( niedziela ) godzina 16.00
  •        

Buttony

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Tsunami 2:6 Chillout
PMP - sko.pl 2:2 Las Palmas
Sienkiewicz 1:3 2115 Gang
AKS Wzdół 7:3 Piekarnia Jedynka
Radcar 0:5 Euro Mobil
Drew - rut 5:4 Wyindywidualizowani Indywidualiści

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » Ekstraklasa
1. Drew-rut 21 bz
2. AKS Wzdół 18 bz
3. Euro Mobil 16 plus
4. Piekarnia Jedynka 13 minus
5. Las Palmas 13 bz
6. PMP-sko.pl 12 bz
7. Chillout 9 plus
8. Wyindywidualizowani Indywidualiści 7 minus
9. 2115 Gang 7 plus
10. Radcar 6 minus
11. Sienkiewicz 0 bz
12. Tsunami 0 bz

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8

Aktualności

Komunikat organizacyjny

  • autor: Futsal_Suchedniow, 2017-01-18 19:51

Proszę o uzupełnienie opłaty startowej ( kwoty w załączeniu ) :


VIII kolejka SLF

  • autor: Futsal_Suchedniow, 2017-01-18 19:46

Dzięki przychylności kierownictwa Hali Sportowej najbliższa kolejka, zgodnie z prośbami zawodników, rozegrana zostanie w najbliższą niedzielę 22 stycznia.

16.00 Radcar – Sienkiewicz

16.35 Las Palmas – AKS Wzdół

17.10 Euro Mobil – Piekarnia 1

17.40 WI – Tsunami

18.20 Chillout – PMP-sko.pl

18.50 2115 Gang – Drew-rut


Wyniki VII kolejki SLF

  • autor: Futsal_Suchedniow, 2017-01-16 20:39

Tsunami – Chillout 2 – 6 Mateusz Dulęba 25, Mateusz Krawczyk 30 / Grzegorz Skarbek 9,15,26,29, Łukasz Rumiński 11, Artur Miernik 27

PMP-sko.pl – Las Palmas 2 – 2 Michał Bator 14, Paweł Rzeszowski 23 / Patryk Herman 5,27

Sienkiewicz – 2115 Gang 1 – 3 Łukasz Tuśnio 26 / Patryk Ślusarczyk 10,17, Patryk Relidzyński 7

AKS Wzdół – Piekarnia 1  7 – 3 Mateusz Wikło 2,15,19, Mateusz Kołodziejski 8,25, Dominik Wikło 14, Paweł Łapka 19 / Piotr Grzejszczyk 4,17,27

Radcar – Euro Mobil 0 – 5 Piotr Mądzik 5, Bartosz Ozan 23, Damian Kita 26, Maksymilian Frątczak 29, Dawid Flantowicz 30

Drew-rut – WI  5 – 4  Przemysław Gnat 11,19,22, Andrzej Gadecki 12, Kamil Ślązak 24 / Mariusz Grzejszczyk 6,23, Krystian Szwed 19, Karol Rogoziński 29


VII kolejka SLF

  • autor: Futsal_Suchedniow, 2017-01-11 20:26

15 stycznia ( niedziela )

16.00 Tsunami – Chillout

16.35 PMP-sko.pl – Las Palmas

17.10 Sienkiewicz – 2115 Gang

17.45 AKS Wzdół – Piekarnia 1

18.20 Radcar – Euro Mobil

18.50 Drew-rut – WI


Wyniki VI kolejki SLF

  • autor: Futsal_Suchedniow, 2017-01-09 08:25

VI kolejka SLF

Chillout – Piekarnia 1 1 – 8  Artur Miernik 26 / Piotr Grzejszczyk 10,10,19,26,28,30, Paweł Działak 2,7

Radcar – Tsunami 8 – 0  Mateusz Sikora 5,13,13,16, Kamil Moskal 21, Radosław Porębski 24,  Robert Notzel 26, Damian Kowalik 28

WI – AKS Wzdół 2 – 8  Krystian Szwed 5,11 / Piotr Ryba 10,18,19, Mateusz Kołodziejski 10,20, Mateusz Wikło 18,27, Paweł Lapka 24

Sienkiewicz – Drew-rut 5 – 8  Łukasz Tuśnio 7,24, Mateusz Bąk 23,30, Marcin Serek 11 / Adam Imiela 3,24,26,30, Przemysław Gnat 1,12, Kamil Rut 9, Andrzej Gadecki 19

2115 Gang – PMP-sko.pl 1 – 8  Dawid Zolbach 12 / Michał Bator 2,16,18,19, Przemysław Sułek 13,22,24,28

Euro Mobil – Las Palmas 5 – 2  Damian Kita 1,22, Maksymilian Frątczak 7, Piotr Mądzik 20, Bartłomiej Graba 29 / Patryk Herman 12 , Krystian Żakowicz 16


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Najnowsza galeria

SLF 2012/13
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 52, wczoraj: 167
ogółem: 161 083

statystyki szczegółowe

Logowanie